PSPTO :: O Stowarzyszeniu

Polskie Towarzystwo Chorób Płuc

 

O Stowarzyszeniu


Serdecznie zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Praktycznej Terapii Otyłości. Nasze zaproszenie kierujemy do lekarzy rodzinnych, lekarzy diabetologów i endokrynologów, kardiologów, ginekologów, psychologów i dietetyków.

Nadchodzi pandemia otyłości. Już co trzeci dorosły Polak ma nadmierną masę ciała. Wszyscy musimy się zmierzyć z taką rzeczywistością. Istnieje ogromna potrzeba zintegrowania naszych wspólnych działań. Umiejętność postępowania z chorym na otyłość staje się wymogiem chwili.

Zamierzamy zapraszać członków Stowarzyszenia na różne formy spotkań — konferencje, warsztaty z udziałem znanych lekarzy, dietetyków, psychologów. Pragniemy informować Państwa drogą elektroniczną o podejmowanych działaniach. Oczekujemy także na Państwa propozycje i serdecznie zapraszamy do pracy w ramach naszego Stowarzyszenia.

 

Za udział w spotkaniach przyznawane będą punkty i certyfikaty, wskazujące na posiadanie umiejętności leczenia chorego na otyłość, zgodnie z najnowszymi standardami  terapeutycznymi, które stały się  wyzwaniem naszych czasów. A zatem do szybkiego zobaczenia. Czekamy na Państwa udział i współpracę.

 

prof. dr hab. n. med. Lucyna Ostrowska

Przewodnicząca PSPTO
Wydawnictwo Via Medica
COPYRIGHT BY VIA MEDICA, WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Via Medica, ul. Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk, tel.: (0 58) 3209494, faks: (0 58) 3209460, viamedica@viamedica.pl
Kariera w Grupie Via Medica

Strona pochodzi z serwisu PSPTO